back to top
- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

Tato tatérka pomáhá lidem překrýt jejich jizvy tetováním a vrací jim tak ztracenou sebedůvěru

spot_img

Nepříjemné jizvy po různých úrazech a operacích nemusíte skrývat. Pokud vám vadí a neradi je ukazujete na veřejnosti, tak je dokážete překrýt například tetováním a najednou budete chtít dané místo vystavovat na odiv.

Tetování je stále oblíbenější u lidí. Začíná být i více tolerována v práci a dnes už zřejmě snáze najdete člověka s alespoň jedinou ozdobou těla, než bez ní. Lidé si ho dávají z různých důvodů a mezi takové patří i zmiňované jizvy. I tato vietnamská tatérka pomáhá lidem cítit se krásně a šťastně ve svém vlastním těle. „Mojí vášní je vše týkající se tetování, přes zakrývání jizev, popálenin nebo jakýchkoli nedostatků na těle. Věřím, že dobře udělané, krásně zkonstruované tetování nejen změní image osoby, ale také zvýší sebedůvěru a pomůže překonat nejistoty,“ řekla umělkyně o své práci.

Tato tatérka známá pod uměleckým jménem Ngoc, tráví spoustu času navrhováním tetování pro lidi, kteří chtějí skrýt své nedokonalosti. Není to snadný úkol, protože musí vybrat ty nejlepší tvary, barvy a také místo pro tetování, aby jím efektivně pokryla dané místo. Lehké to není také proto, že pokožka, kde rány bývaly, je obvykle tlustší nebo tenčí než normální pokožka a těžko se na ni tvoří. Tím, že Ngoc pomáhá lidem zakrývat jejich rány a jizvy, tak jim zároveň pomáhá zapomenout na traumata minulosti a odpoutat se od špatných vzpomínek.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora