back to top
- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

4 perfektní místa pro aplikování parfému a 4 místa, která se zase nedoporučují

spot_img

Parfémy jsou důležitou součástí nejednoho z nás, ale aby vám jejich krásná vůně co nejdéle vydržela, měli byste se zaměřit na konkrétní body na těle a vyhnout se těm, které mohou jen zbytečně podráždit vaši pokožku. I když je aplikujete na jiná místa, než jste zvyklí, můžete dosáhnout úžasných výsledků.

Nastříkejte voňavku za kolena

Může se to sice zdát absurdně, ale aplikace voňavky na oblast za koleny se určitě vyplatí. Tam je totiž pulzní bod, který dokáže doslova zázraky. K dosažení ještě lepších výsledků stříkejte parfémy ihned po osprchování nebo až po nanesení tělového mléka.

Vnitřní strana stehen si to také ptá

I když je aplikace parfémů v okolí intimních míst poněkud nebezpečná, tak na vnitřní stranu stehen je můžete bez obav nastříkat. Teplo zvýrazňuje vůni a ta vydrží celý den. Navíc, když někoho obejmete, nenecháte na něm svoji vůni.

I výstřih je to správné místo

Máte-li oblečení, které odhaluje váš hrudník, vyplatí se zvážit použití spreje či parfému. Nemusíte si tam nastříkat až takové množství jako na jiné místo, ale bude to mít ten správný účinek.

Oblast břicha

Pokud patříte mezi lidi, kteří rádi nosí odhalené břicho, tak i toto místo sehraje důležitou roli během vašeho výjezdu s přáteli, jelikož vůně se tam udrží velmi dlouho.

Podpaží vynechejte

Potní žlázy podpaží budou reagovat s parfémem, což vám ostatně může způsobit pálení a svědění. Kromě toho, i když ho na toto místo nastříkáte, tak nedosáhnete takových výsledků, jaké byste si přáli.

Nestříkejte si parfém do oblasti bikin

Pokud si budete stříkat parfém do oblasti bikin, tak vám to může způsobit suchou pokožku. Kromě toho mohou být tyto oblasti lehce podrážděné, což ostatně může vést ke svědění a zánětu.

Nestříkejte jej do oblasti očí

Je logické, že do oblastí očí byste neměli stříkat nic takového. Alkohol a parfémy na bázi ethylenu vám mohou způsobit vážné problémy, pokud přijdou do styku s vysoce citlivými místy. A takovým citlivým místem jsou určitě i oči.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora