Čím vybavit vaši jídelnu, aby byla hezká, útulná a moderní?

0
57

Ve spoustě rodin patří k nejoblíbenějším místnostem obývací pokoj, ale v mnoha je to také jídelna a kuchyně. Zvláště ti, kteří si vaří teplou večeři a po návratu z práce a školy společně usednou do jídelny, aby si povyprávěli, co přes den zažili, mají tyhle dvě místnosti zpravidla velmi rádi. Čím je tedy vybavit, aby vám v nich bylo dobře a příjemně?

Komody pro spoustu místa

Vděčným typem nábytku, který se dá použít takřka kdekoli, jsou bezesporu komody. Velmi dobře se kombinují typy v imitaci masivního dřeva. Oblíbené jsou komody dub sonoma, jež jsou k dostání např. v e-shopu Signal-nabytek.cz v mnoha podobách. I když má komoda jeden tentýž dekor, jinak působí typ šuplíkový a jinak, když je tvořen otevřenými policemi, šuplíky i skříňkou. K dostání jsou komody různě veliké, hravě najdete takovou, která vám do místnosti skvěle „sedne“. 

Moderní jsou bílé komody, anebo kousky tvořené korpusem z masivu a bílými šuplíky nebo dvířky skříněk. 

Rozmanité jídelní stoly

Do jídelny, ale také kuchyně, patří jídelní stůl. Pokud u stolu jen jíte, postačí vám klasický jídelní stůl. Pokud ale u jídelního stolu i hrajete stolní hry s dětmi, píšete domácí úkoly a mnohé jiné, vyplatí se koupit prostorný stůl z masivu. A jestliže máte menší místnost, zvažte koupi rozkládacího stolu. 

Příruční stolek, abyste nemuseli vstávat od stolu

Nenechte si kazit jídlo tím, že musíte vstávat od stolu, abyste podali hrnec s masem na přidání, nebo další sterilované okurky. Když uložíte to, co se nevejde na stůl na praktický příruční odkládací stolek, budete si moci jídlo víc vychutnávat. Sedět jakkoli dlouho bez nutnosti odbíhat ke kuchyňské lince.

Také je dobré mít pod jídelním stolem a židlemi kusový koberec. Pokud nenosíte papuče a nemáte podlahové topení, budete u hodinového sezení u stolu velmi rádi.

Podívejte se na mnohé vybavení do jídelny, kuchyně, ale také do ložnice, dětského pokoje nebo třeba koupelny na webové stránky Signal-nabytek.cz. Budete překvapeni nízkými cenami i kvalitou zboží. 

Předchozí článekJak vybrat správný kráječ do provozu či domácnosti? Který z nich bude nejlepší?
Další článekStriptýz aneb chcete se v Brně projet limuzínou?