back to top
- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

Aplikace pro školky aneb digitalizace školství přichází

spot_img

Předškolní vzdělávání je mnoha rodiči často velmi podceňováno, což je velká škoda. I přes velký rozvoj soukromé výuky v útlém věku platí stále povinnost přihlásit své dítě do mateřské školy v předškolním věku. Jako rodič totiž určitě chcete, aby se dítěti dostalo nejlepšího možného vzdělání, které poskytují státní i soukromé mateřské školy. Ty nejatraktivnější z nich disponují moderním vybavením a samozřejmostí je specializovaný software díky němuž nebyla správa mateřské školy nikdy jednodušší.

Pro koho je software dostupný?

Informační systém pro mateřské školy je dostupný všem mateřským školám bez rozdílu velikosti i jejího působení. Aplikace podporující samotné fungování mateřinky výrazným způsobem zjednodušuje administrativní činnosti, které zabírají zaměstnancům velkou část pracovní doby. Obrovskou výhodou softwaru je aktuálnost a snadná dostupnost veškerých zadaných údajů, a to jak pro zaměstnance, tak pro rodiče.

Kdo software vytvořil?

Další velkou výhodou aplikace pro školky je provázanost vývojářů přímo s rodiči a řediteli mateřských školek. Díky tomu je specializovaný software jediným produktem na trhu v České republice, na jehož tvorbě se podíleli přímo koncoví uživatelé. To se pochopitelně podepisuje ve vynikající uživatelské přívětivosti a zlepšení efektivnosti fungování celé mateřské školky. Tvůrci aplikace totiž disponují letitými zkušenostmi s vedením státních i soukromých školek.

Vyplatí se?

Aplikace pro školky se jednoznačně vyplatí jak z pohledu rodiče, tak z pohledu ředitele či ředitelky mateřské školky. Za relativně nízkou cenu totiž mateřinka dostává k dispozici nástroj, který rapidně zefektivní a zjednoduší její fungování a vzájemnou komunikaci. Příkladem může být elektronická docházka nebo nástěnka, díky níž mají všichni rodiče aktuální informace o aktivitách dětí na jednom místě, a to včetně fotogalerií.

Digitalizace proniká i do mateřských školek a jako rodiče nebo zaměstnanci mateřinky se jí rozhodně nemusíte bránit. Specializovaný software vám totiž mnohonásobně ulehčí práci.

1 komentář

Comments are closed.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora