back to top
- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

Vše co potřebujete vědět před zakoupením dětské postýlky

spot_img

Většina dětských postýlek a postýlek je vyrobena ze dřeva a dodává se v různých barvách, například v přírodní, hnědé a bílé. Ačkoli se styly dětských postýlek mohou lišit, mnohé mají rovnoměrně rozmístěné tyče nebo lamely kolem celé postýlky a jiné mají rovnoměrně rozmístěné tyče na bocích a pevné zadní a přední konce. Kvůli bezpečnosti dítěte by tyče neměly být od sebe vzdáleny více než 45 mm až 65 mm.

Některé dětské postýlky nebo postýlky mají jednu nebo dvě spádové strany. Ty se po výzvě z vnější strany postýlky sesunou dolů a měly by být dostatečně bezpečné, aby je dítě nemohlo posunout. Padací bočnice usnadňují vkládání a vyjímání dětí z postýlky. Pokud sháníte kvalitní dětskou postýlku, použijte Feedo slevový kód a ušetřete. Podél horní části bočnic postýlky mají některé dětské postýlky plastovou kousací lištu pro potěšení dítěte při prořezávání zoubků.

Mnohé dětské postýlky a postýlky jsou k dispozici s výškově nastavitelnou základnou matrace. Základnu postýlky nebo dětské postele lze snížit podle toho, jak dítě roste. Když je dítě malé, měla by být základna co nejvýše, aby k ní mělo dítě snadnější přístup. Později lze základnu posunout dolů pro dítě, které se začalo v postýlce vytahovat, a pro dítě, které se křižuje.

Dětské postýlky jsou dobrou investicí, protože se přemění na lůžka. Usnadňují batolatům přechod z dětské postýlky na dětskou postel. Přestavba dětské postýlky na postel obvykle zahrnuje demontáž spádové části z dětských postýlek. Někdy lze jednu z bočnic nahradit kratším bezpečnostním zábradlím, které zabrání pádu. V závislosti na velikosti dítěte lze dětskou postýlku používat déle než čtyři roky. Před nákupem dětské postýlky je důležité se ujistit, že záruka se vztahuje na více než dva roky.

Po zakoupení dětské postýlky nebo dětské postele je třeba zakoupit také vhodnou matraci. Všechny matrace se nehodí do každé postýlky. Je důležité, aby matrace nebyla pro postýlku příliš malá. Měla by do postýlky dokonale a bezpečně zapadnout, aby se části těla dítěte nezachytily mezi matraci a postýlku.

Po zakoupení postýlky a matrace některé rodiny investují také do dětské cestovní postýlky. K dispozici je celá řada dětských cestovních postýlek. Některé mají síťovanou horní část a jiné jsou opatřeny úchyty, které usnadňují jejich přenášení. Díky skládacím bočnicím a látce některých z nich lze cestovní postýlku použít jako mobilní spací plochu v domácnosti nebo ji použít jako postel pro dítě na cestách. Přenosnou dětskou cestovní postýlku lze použít na hraní i odpočinek. V mnoha případech lze cestovní postýlku stisknutím několika tlačítek rozložit a naložit do kufru vozidla a po příjezdu na místo určení ji použít jako postýlku na spaní nebo ohrádku.

Dětské postýlky, postýlky a cestovní postýlky by měly zajistit bezpečné a pohodlné spaní pro děti. Kromě toho by koupě správné postýlky měla rodičům usnadnit a zklidnit život s miminkem. Výběr dětské postýlky by neměl být náhodný, ale měl by vycházet z průzkumu. Nejdůležitější je, aby se každý před nákupem postýlky ujistil, že dětská postýlka odpovídá platnému bezpečnostnímu předpisu BS EN 716.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora