Pokud by tě zajímalo, jak na tebe dokáže snadno zapomenout, tady máš návod…

0
205

Budu Ti chybět, když se naučím znovu milovat. Moje pozornost a láska se zaměří na úplně jinou osobnost, která si to tentokrát zaslouží mnohdy než Ty a vrátím mu to 100krát více než Tobě. Když na to konečně přijdeš a začnu Ti chybět, budeš se dívat, jak se po jeho boku dokážu usmívat. Řekneš už konečně něco na mé chování? To teprve tehdy si Tě všimnu.

Dokážu Ti ukázat, jak umím milovat někoho jiného a budeš mě ještě milovat. Budeš si přát, abychom společně a znovu začali náš vztah, aby ses ke mně choval mnohem lépe než dříve, budeš se však mlčky dívat a sledovat, jak to dělá někdo jiný za Tebe.

Napíšeš mi srdceryvnou sms-ku, kde vzpomeneš všechny naše společné chvíle, budeš si myslet, jak na mě dokážeš mít dosah, protože mě už několik let znáš. No zklamu Tě, budu mít mnohem lepší věci na práci než Ti odepisovat. Naše společné chvíle jsou pryč a mé dlouhé zprávy zde už nebudou. Můj život můžeš sledovat a vzpomínat, že jsem byla Ta nejlepší věc ve Tvém životě.

Co Ty nato, když zjistíš, že se mám mnohem lépe a posunula jsem se někde jinde? Jsem šťastnější bez Tebe, nesnažím se Ti to vnucovat, cítím to tak ao to je to hezčí. Naše společné rozhovory Ti doslova nebudou dát spát a budeš na ně myslet. Zbývají Ti naše vzpomínky a mé zprávy, které si budeš číst a představovat si ty chvíle, kdy jsi mě měl.

Bude Ti chybět, že se o Tebe někdo zajímal, kdy a v jakém stavu jsi přišel domů, že? Jak dlouho Ti trvala tato radost, kterou jsem Tě uměla překvapit dennodenně? Co mi na to řekneš? Byla jsem osoba, se kterou sis ráda lehla do postele a usmála se na Tebe? Bude to tak. Chtěla jsem tolik pro nás do budoucna udělat, ale někde se to zastavilo a už jsem dál sama jít nemohla. Toto vše, co teď prožívám s někým jiným, Ti dává konečně smysl a uvědomuješ si naši a moji hodnotu. Možná se budeš proto nenávidět. Potom si uvědomíš, kolik věcí jsem pro Tebe chtěla udělat a dělala. Moje radost závisela na Tvém štěstí a ne na jednom úsměvu, který jsi mi dokázal opětovat.

Bude Ti chybět můj dennodenní snap (krátká textová nebo obrazová zpráva, která se po několika sekundách sama vymaže a už se neobjeví) Zazvoní Ti mobil, jdeš k telefonu a přeješ si, aby to byl můj telefonát, ale nebude to ono co očekáváš. Budu Ti přesně chybět, jak někdy Ty mně, když jsi mě bral na lehkou váhu.

Uvědomíš si, že tady není nikdo kdo by Tě miloval víc než já.. Když se ráno vzbudíš sám, zjistíš že Ti to chybí. Když jdeš usínat sám, zjistíš, že jsem to byla já, kdo za Tebou pozdě v noci přišel. A pak všem nastane lítost a všechno Tě to bude pronásledovat, dokonce i ve Tvém spánku, když se vzbudíš vedle někoho, kdo nebudu já. Potom mi začneš volat nebo mi napíšeš. Možná se dohodneme na setkání.

Přijdeme ke stolu a přisedneme si jako předtím. Potom zjistíš, jak jsem se změnila, že už jsem silná osobnost. Nebyla jsem člověk, se kterým jsi byl nespokojený, ale byl jsi to Ty sám, kdo byl nespokojený sám se Sebou. Zlomil jsi mi srdce, abys dal své dohromady. Vždy si mohl změnit a otočit průběh večera, vždy sis toho mohl vážit a přistupovat s respektem, jednat s rozvahou a nedělat ty samé chyby dvakrát. Měl jsi na to tolik času, vybrat si a nikdy jsem to nebyla já. Proto jsem se rozhodla pro Sebe. Pro život, bez Tebe.

Předchozí článek12 oblečení, které mohou být nebezpečné pro naše zdraví
Další článekMódní návrhář Calvin Klein. Jaký muž se skrývá za legendární značkou?