Babička prý zabila 8 ruských vojáků: Neuvěříte, jak to udělala!

0
167

Válka na Ukrajině je spojena s množstvím příběhů o hrdinských činech či srdceryvných odkazech pro milované, kteří zemřeli po ostřelování a bombardování. Nejnověji se šíří historka o babičce z Kyjeva, která se má skrývat ve svém domě.

Stále více se totiž objevují videa, na kterých ruští vojáci rabují v obchodech s potravinami či na pumpách. Údajně mají dostávat potravinové balíčky po záruce. Mazaná seniorka měla využít jejich velkého hladu a nepřátelům se rozhodla nabídnout pirohy, které však měly být otrávené.

Informace o činu starší paní měla vyplývat z telefonátu mezi ruským vojákem a jeho rodinou, který zveřejnil Anton Geraščenko, poradce ukrajinského ministerstva vnitra. Okupant měl během hovoru říci, že osm ruských vojáků půjde kvůli otrávenému jídlu domů v zinkových rakvích. ,,Počkat, čím vás pohostila?“ měla zaznít otázka v telefonátu. ,,Jedom!“ zní odpověď ruského vojáka. Novináři se momentálně snaží vypátrat babičku, aby jim potvrdila příběh, který koluje sociálními sítěmi.

Předchozí článekMódní návrhář Calvin Klein. Jaký muž se skrývá za legendární značkou?
Další článekTato plovoucí kulatá loď nabízí jeden z nejizolovanějších i nejokázalejších zážitků, jaký si dovedete představit