9 běžných chyb, při nošení legín Neděláte je náhodou také ?

0
169

Když si vzpomeneme na legíny, většinou si je spojíme s posilovnou nebo nějakým sportem. Legíny mohou být nošeny různými způsoby, například s podpatky.

My jsme vám připravili seznam 9 běžných chyb.

 1. Noste legíny s vysokým pasem.
  Legíny s nízkým pasem mohou některé části vašeho těla vyniknout víc, než byste chtěli. To není nutně špatné, ale pokud se tomu chcete vyhnout, tak určitě zvolte legíny s vysokým pasem. Tento design legín nejenže skryje některé části boků, ale pomůže vám vypadat štíhlejší a zároveň se budou nosit pohodlněji, zejména pokud cvičíte pilates nebo jógu.
 2. Vyhněte se velkým potiskům na legínách.

Potisky s velkými vzory a velmi zářivými barvami zvyknou ukrást veškerou pozornost zbytku vašeho oblečení. Nejen to, ale jako pravidlo platí, že čím větší je potisk, tím větší objem dodá tělu. Pokud je tedy vaším cílem pokusit se zbavit pár centimetrů od pasu a odpoutat pozornost od ostatních částí těla, budou se vám lépe nosit legíny v jednoduchých tmavých barvách.

 1. Upřednostněte dlouhé legíny.

Některé ženy raději nosí krátké legíny. I když jsou některá provedení velmi pěkná a pohodlná, většina z nich má tendenci kopírovat tvar nohou, díky čemuž působí tlustěji, než ve skutečnosti jsou. Proto se doporučuje, abyste si koupili legíny a vybrali si i delší model. Nejenže dodá vašim končetinám štíhlejší vzhled, ale navíc budete také vypadat výše. Samozřejmě to závisí na typu vašeho těla a na tom, jak byste chtěli vypadat.

 1. Nezapomeňte zkombinovat barvy, které k sobě ladí.

Na dobře známý tip na který se často zapomíná a platí pro jakýkoli typ oblečení. Zvolte barvy, které odpovídají vaší pleti a barvě vlasů. Jak jsme právě řekli, zahrnuje to také barvu vašich legín. Když je nosíte, rozhodněte se pro kabat v podobném nebo tmavším odstínu, abyste působili ještě elegantněji.

 1. Nemyslete si že leginy jsou vyloučeny jen jako sportovně oblečení.

Velkou chybou, které se mnoho lidí dopouští, je nošení legín jen jako sportovní oblečení, protože jen málokdo ví, že se hodí k jakémukoli typu vzhledu, pokud je umíte správně zkombinovat. Oblíbeně legíny lze nosit při různých příležitostech (jak jsme viděli i při mnoha celebritách), z jednání na formálních setkáních. Nakonec, na legínách je úžasné to, jak jsou všestranné a pohodlné. Stačí vyměnit staré tenisky za podpatky (nebo holínky), obléct si sako a ta-da! Budete vypadat úžasně.

 1. Vyhněte se nošení legín pod šaty nebo sukně.

V roce 2000 bylo nošení sukní nebo šatů s legínami skutečným šílenstvím mezi celebritami i běžnými lidmi. 20 let poté, co se tento trend konečně zdá být součástí daleké minulosti, lidé pochopili, že tento styl může být poněkud přetížen, vizuálně a poněkud matoucí. Chcete-li při nošení tohoto oblečení působit ležérně, ale zároveň elegantně, oblečte si sako z umělé kůže a několik chytrých doplňků, které vám dodají požadovaný vzhled, ale vyhněte se stylu z roku 2000.

 1. Dlouhé mikiny nemusí být tou nejlepší volbou.

Velice široké a dlouhé mikiny mohou nakonec skrýt tělo a zničit váš styl. Super volbou je slavný crop top. Kombinace legín s vysokým pasem a krátkých mikin vypadá mnohem lépe.

 1. Jednobarevná sada také není vždy dobrou volbou.

Jednobarevná sada nemusí být dobrou volbou pro ty, kteří hledají modernější verzi oblečení, neboť oblečení může působit jako cvičení v posilovně. Chcete-li zmodernizovat svůj outfit a působit módněji, zkombinujte obyčejné legíny s nelycrovými tkaninami v odpovídajících barvách, abyste s legínami získali ten nejlepší vzhled.

 1. Vyberte si legíny v barvách, které odpovídají vašemu tónu pleti.

Legíny v barvách velmi podobných odstínu pokožky vytváří kontrast, což je dobré. Mimochodem, toto je pravidlo, které platí pro všechny druhy oděvů, nejen pro legíny. Je důležité vybrat si barvu, která bude dostatečně kontrastovat s barvou vaší pokožky a vlasů.

Předchozí článekOblečení, díky kterým budete vypadat jako královna
Další článek12 oblečení, které mohou být nebezpečné pro naše zdraví