Rozlučka se svobodou pro nevěstu či ženicha: Jak ji zorganizovat?

0
56

Svatba je významným životním okamžikem. Předchází jí zpravidla rozlučka se svobodou pro nevěstu i ženicha, což je tradice plná radosti, přátelství a emocí. Je to příležitost, kdy snoubenci mohou oslavit konec svého nezávislého života a připravit se na novou životní kapitolu, kterou budou vzájemně sdílet. A jak lépe to oslavit než zorganizováním nezapomenutelné rozlučky se svobodou?


Pánský striptýz

Rozlučka se svobodou je skvělou příležitostí pro přátele snoubenců, aby projevili svou podporu při plánování jejich svatebního dne. Pokud jste byli vybráni, abyste se stali organizátorem rozlučky se svobodou, tak následující tipy vám pomohou připravit nezapomenutelnou party. Loučení se svobodou se zpravidla pořádá zvlášť pro nevěstu a zvlášť pro ženicha. Je však na vás, abyste zjistili, jestli si to takto snoubenci opravdu přejí. Měli byste znát jejich preference a přání. Určitě by bylo vhodné zařídit třeba pánský striptýz, což je taková stálice rozluček, na kterou dámy hodně dlouho vzpomínají.


Rozlučka se svobodou může být i táboráku

Nejprve byste měli vybrat vhodný termín loučení se svobodou. Vhodné je to minimálně měsíc před samotnou svatbou. Takto si budou moci akci všichni dokonale užít, protože ještě nebudou tolik nervózní z blížícího se svatebního dne. Rozlučka se svobodou pro ženicha může mít jakoukoliv podobu. Záleží na vkusu ženicha. Někoho baví společné grilování na zahradě, někdo rád sedí u táboráku za zvuků kytary. Můžete ale ženichovi nabídnout také lechtivou zábavu v podobě dámské striptérky.


Rozlučka se svobodou musí nevěstu bavit

Zorganizování rozlučky se svobodou je zpravidla na bedrech nevěstiny svědkyně, případně družiček. Dá se vymyslet spousta zajímavých akcí – například napínavá úniková hra. Vždy záleží na prioritách. Rozlučka se svobodou pro nevěstu by měla být naprosto nezapomenutelná. Znáte-li její hranice a víte, že pánský striptýz se jí bude líbit, tak směle do toho.

Už jste někdy někomu svědčili na svatbě?

Předchozí článekPrůměrné spotřebitelské ceny 2017-2022: Česko vs Bulharsko