back to top
- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

IPL epilátor nebo pinzetový epilátor – u Braun si vybere každý

spot_img

I když krátkým sukním a kraťasům v našich zeměpisných šířkách na nějakou dobu odzvonilo, je nyní ideální čas pro to začít řešit volbu epilační metody pro příští sezónu! Když totiž začnete nyní, kdy pleť už není opálená a „má klid“, o to raději budete pak na jaře a v létě, až si zase obléknete tílko bez rukávů. A co si budeme povídat, i v zimě se občas vyskytne nenadálá příležitost, kdy oceníte hladkou pokožku bez chloupků.

Epilátory pro dlouhotrvající epilaci

Nejlepší IPL epilátor od Braun, Silk-Expert Pro 5, nabízí rychlou a dlouhotrvající epilaci až na jeden rok. Použít ho můžete od obličeje (od horního rtu níže) až po paty. Dermatoložka Jana Housková vysvětluje, jak funguje IPL epilace: „IPL neboli intenzivní pulzní světlo je technologie využívající přeměnu světlené energie na tepelnou. Světelné paprsky, které epilátor vydává, zasahují melanin ve folikulech chloupků pod povrchem kůže. Tím přerušuje cyklus dorůstání chloupku. Chloupek se zahřeje a vypadne.“ IPL epilátor Braun Silk-Expert Pro 5 vysílá záblesky každou půl vteřinu, díky čemuž nevynechá žádné místo, a je vybavený senzorem Skin Pro 2.0, který automaticky a nepřetržitě optimalizuje každý záblesk podle odstínu pleti a díky tomu je ošetření zcela bezpečné a bezbolestné. IPL epilace je vhodná pro ženy a muže s tmavšími chloupky, musí se zpočátku pravidelně opakovat. První výsledky jsou viditelné už po 3 týdnech.

Pinzetový epilátor Braun Silk-épil 9 Flex vyniká svojí flexibilní hlavou pro snadnou a pohodlnou epilaci i v těžko přístupných místech. Zachytí i krátké chloupky, se kterými si neporadí ani vosk, a díky ergonomickému tvaru a protiskluzovému materiálu se jedná o dámský epilátor, který se jednoduše přizpůsobí křivkám vašeho těla pro ještě účinnější epilaci.

Značka Braun navíc v duchu své filozofie, že dobře navržený produkt vydrží léta, prodlužuje záruku na své IPL epilátory, holicí stojky i další produkty na 5 let! Zákazníci si ji mohou snadno aktivovat na portálu https://www.braun.cz/cs-cz/warranty-extension a užívat si výkonu svých pomocníků v péči o tělo a krásu po celou tuto dobu.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora