back to top
- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

Dokonalý chill na střeše restaurace: 4 top věci, které musíte vyzkoušet

spot_img

Nová sezóna na střeše Niv odstartovala. Odběhněte si na piknik, na rande nebo tři kola na běžecké dráze. S populární fotografkou Ninou Skalíkovou a travel bloggerem Milanem Bez Mapy jsme vyzkoušeli vše, co tento zelený prostor uprostřed hlavního města nabízí a tady jsou naše tipy!

Nabíječka v lavičce a free wifi
Vezměte si kávičku, sedněte si na lavičku, poslouchejte hudbu a relaxujte. Na celé střeše Niv máte bezplatnou wifi, a pokud by se vám náhodou vybil mobil, stačí se napojit do USB konektorů, kterými jsou vybaveny lavičky i lehátka. Můžete si sem klidně přesunout také svoji kancelář nebo home office. Ve stínu stromů, s bosýma nohama na trávě a počítačem na kolenou vám půjde práce od ruky!

Lavičky na střeše Niv jsou vybaveny USB konektory, které vám nabijí vaše elektronické mašinky.

Úchvatné výhledy na město s drinkem v ruce
Ať už si odběhnete na oběd nebo večerní drink, pohledy na panorama města ze střechy Niv jsou okouzlující za světla, ale i když se setmí. Neumíme se rozhodnout, kdy je výhled krásnější. V Tržnici Nivy je stálá nabídka domácího i světového gastra. Poctivě připravované speciality vám ochotně zabalí, abyste si je mohli vychutnat pod širým nebem na zelené střeše. Vyzkoušejte to!

Grilovačka pod širým nebem
Pozvěte přátele na privátní piknik s dobrotami na grilu. Nivy pronajímají zahradní gril is potřebami ke grilování. Stačí si vybrat čas, zarezervovat gril na stránce https://gril.nivy.com a hostina na tomto netradičním místě může začít.

Celoroční fit program
Běh na 550 metrů dlouhé dráze, trénink na workoutových hřištích nebo jóga na trávě? Způsob, jakým se chcete udržet ve formě, je na vás. Střecha je během sezóny k dispozici všem sportovním nadšencům.

Zelená střecha Nivy centra je otevřena denně od 6.00 do 21.00 hodin. Sledujte připravované akce na nivy.com nebo si stáhněte apku Ahoj Nivy!, aby vám nic podstatného neuniklo.


Redakce radí: Dáte si rádi po obědě sladkou tečku? Načerpejte inspiraci na sladké recepty, které Vám vykouzlí úsměv na tváři.


- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora